Chcesz zachować młodzieńczy owal? Noś japoński stanik do twarzy!

Jak sama nazwa wskazuje FaceBra to po prostu stanik do twarzy. Brzmi śmiesznie, wygląda też śmiesznie, ale cel jest szczytny: został wymyślony (oczywiście w Japoni) głównie po to, żeby zapobiegać a może nawet cofać zmiany grawitacyjne na twarzy. Czy wiecie co to jest trójkąt młodości? Coś czego utrata niestety wydaje się być nieubłagalna dla każdego i każdej z nas:

I ten właśnie odwrócony trójkąt to wróg, z którym walczy FaceBra. Czy skutecznie? Oczywiście. Pod warunkiem, że używamy go regularnie np. do spania. Wiele profesjonalnych zabiegów dla cer dojrzałych, które mają na celu poprawę owalu twarzy polega na stosowaniu specjalnych bandaży albo materiałowych masek naciągających okolice żuchwy. Niektóre z nich są napinane tak mocno, że wręcz na siłę zaczepia się je o uszy. Ten patent jednak nie należy do współczesnych trendów w kosmetyce twarzy i raczej odchodzi obecnie w zapomnienie.

Nie zalecam stosowania stanika, gdy leczycie jakiekolwiek stany zapalne na twarzy. Nakładajcie go zawsze na zdrową i porządnie oczyszczoną skórę, wybierzcie też stanik z antybakteryjnego materiału. Najbardziej higienicznie wygląda ten model, ale pewnie też jest najmniej wygodny:

japan-lift
41aucVGZtYL


Stanik do twarzy ma za zadanie nie tylko zapobiegać opadaniu policzków, ale również je wyszczuplić. Efekty mają być jak powyżej (bardzo obiecujące).

Zamówiłam dla siebie i dla Was, zapraszam do mojego sklepu na zakupy:

Zdjęcia: https://www.parkstreetclinic.co.uk/single-post/2017/11/23/The-triangle-of-youth http://www.thegloss.com/beauty/stop-aging-with-this-anti-aging-face-bra/ https://www.amazon.com/Style-Wrinkle-Slimming-Cheek-Choice/dp/B01JBTBXWY?keywords=face%2Bbra&qid=1538575251&sr=8-7&ref=sr_1_7&th=1