Sekret przedłużonej młodości: FaceFitness

Wyobraź sobie, że poznajesz sekret młodości – tajemnicę , która od wieków nurtuje ludzkość. Dowiadujesz się w jaki sposób zachować młodą skórę.

Ja ją znam!

Ty też poznaj Facefitness. Ten autorski* trening, oparty jest prostych i przyjemnych ćwiczeniach mięśni twarzy, których skuteczność została potwierdzona naukowo, pod warunkiem że poświęcamy im minimum 15 minut dziennie. Podczas treningu ćwiczymy każdą partię twarzy.

Kasia Pętlak – certyfikowany trener metody FaceFitness.

Oto podstawowe zasady Facefitness:

  • Najlepiej wykonywać ćwiczenia, dokładnie zgodnie z poleceniami instruktora i przed lustrem, dzięki czemu upewnisz się, że uaktywniasz właściwe mięśnie.
  • Najlepiej wykonywać ćwiczenia bez makijażu. Trening zadziała wtedy jak zabieg stymulujący i skóra lepiej wchłonie składniki aktywne z preparatów kosmetycznych, które zaaplikujemy po treningu (krem, maska).
  • Unikamy mocnych, gwałtownych ruchów, naszą skórę traktujemy z szacunkiem i delikatnością.

Niech ćwiczenia staną się Waszym nawykiem, ponieważ efektem regularnej i systematycznej gimnastyki twarzy jest wzmocnienie tkanek mięśniowych, poprawa napięcia skóry, ładniejszy koloryt cery, wygładzenie istniejących bruzd i zmarszczek oraz zapobieganie powstawaniu nowych.

* "Sekret młodości Facefitness" Patrycja Kondracka